Кредитен специалист гр. Айтос

КЕШ КРЕДИТ е компания с лидерска позиция в бързото кредитиране. Чрез нашето високоефективно обслужване и прилагане на най-новите постижения на информационните технологии, ние помагаме на нашите клиенти да намалят риска, да подобрят своя паричен поток и рентабилност.
Вярваме, че клиента е в основата на бизнеса, а служителите ни са ключа към развитието на компанията, във всеки един момент.
Във връзка с разширяване на дейността, компанията ни търси да назначи високо мотивиран кандидат на позиция "КРЕДИТЕН СПЕЦИАЛИСТ" за гр. Айтос.

ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ :
• Осъществява лични срещи с клиенти на компанията, които са със забавени или просрочени задължения
• Информира клиентите за задълженията им, за последиците от неплащане
• Договаря и събира от клиентите на компанията суми по техните кредити
• Контролира спазването на договорените условия за плащане между компанията и клиента
• Работи в съответствие с установените от компанията стандарти и добри практики за обслужване на клиенти
• Представя нашите финансови услуги пред потенциални и настоящи клиенти
• Раздава и промотира на рекламни материали
• Обслужва клиенти в офиса

ИЗИСКВАНИЯ ЗА ПОЗИЦИЯТА
• Отлични комуникативни умения
• Умения за справяне с конфликтни ситуации и взимане на дипломатични решения
• Компютърна грамотност
• Чисто свидетелство за управление на МПС. Позицията налага активно шофиране и е необходима отлична ориентация и познаване инфраструктурата на гр. Айтос и региона
• Опит в събирането на вземания се счита за предимство

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:
• Заплащане, обвързано с постигнатите резултати
• Гъвкаво работно време
• Цялостна програма за обучение от първия работен ден
• Възможности за кариерно развитие
• Мотивираща среда за работа
• Коректен и стабилен работодател

Ако това предложение представлява интерес за теб, моля изпрати своята автобиография като посочиш позицията, за която кандидатстваш.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Срок на заетост:
Почасова

Договор:
Граждански

Категория:

Бизнес /консултантски услуги

Населено място:

Гр. Бургас, Гр. Айтос

Адрес:

ул. Зографски манастир 15, вх Г, ет. 6

Дата:

22.05.2020

Организация:

Кеш Кредит

Детайли за организацията:

Повече информация за Кеш Кредит може да получите ТУК