Счетоводител

Ние от Human Capital Store търсим Счетоводител, който да допълни екипа от опитни и висококвалифицирани в своята област служители. Дружеството е специализирано в сферата на счетоводните и консултантски услуги, по-специално в дейности свързани с вътрешно – общностно движения на стоките на територията на Европейския съюз, трети страни и територии ( Турция, Сърбия , Македония).

Какви ще бъдат отговорностите:
– Осчетоводяване и издаване на приходни и разходни фактури на банка;
– Осчетоводяване на отчети на подотчетни лица;
– Работа с касови наличности;
- Работа със софтуер;
– Месечно подаване на ДДС декларации;
– Подаване на интрастат декларации;
– Начисляване на ведомости за перосонал;

Какви са изискванията към кандидата:
– Добро ниво на английски език – говоримо и писмено (B2);
- Владеенето на френски език ще се счита за предимство
– Много добра компютърна грамотност (Outlook, Excel, Word);
– Опит на подобна длъжност минимум 3 години;
– Висше образование в сферата на икономиката ще се счита за предимство;
– Да притежава административни умения;
- Самостоятелно вземане на решени и добра комуникативност.

Предложението на клиента е:
– Гъвкаво работно време от понеделник до петък от 9:00 – 20:00 (с регламентирана обедна почивка);
- Допълнително здравно осигуряване;
- Сключен договор със здравни заведения;
– Коректни трудови взаимоотношения;
– Интересна и динамична работа;
– Възможност за кариерно развитие.

Може да кандидатствате, като ни изпратите автобиографията си на имейл:
office@humancapitalstores.com

Human Capital Store притежава лиценз за предоставяне на посреднически услуги номер : 1783/ 30.09.2014.

Услугите към кандидатите са безплатни.

Уведомяваме Ви, че данните, които ни предоставите, се обработват и съхраняват в съответствие с изискванията на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 1000 до 1600 лева на месец

Категория:

Счетоводство и Одит

Населено място:

Гр. София

Open Coworking (Vitoshka, бул. „Витоша“ 1, 1000 София център, София

Дата:

25.08.2020

Организация:

Human Capital Store
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Human Capital Store може да получите ТУК