МОБИЛНИ КРЕДИТНИ КОНСУЛТАНТИ, МОБИЛНИ БАНКОВИ СЛУЖИТЕЛИ

КРЕДИТ РИСК КОНСУЛТ е водеща компания, предлагаща професионални финансови решения и услуги , чиято цел е да намери най- изгодните условия за банков кредит измежду всички оферти на водещите банки на България.

МОБИЛНИ БАНКОВИ СЛУЖИТЕЛИ

Позицията мобилни банкови служители и директни продажби на банкови и финансови продукти и услуги на физически лица извън финансовите центрове на Банката.

Основните изисквания за позицията са:

∙Опит в директните продажби на финансови продукти и услуги;
∙Отлични комуникативни и търговски умения;
∙Мотивация за постигане на резултати;
- Опит на сходна позиция ще се счита за предимство.

Основните отговорности за позицията са:

∙Обучение и развитие на успешен търговски екип;
∙Планиране и организиране дейността на екипа;
∙Извършване на продажби на банкови и финансови продукти и услуги предназначени за физически лица;
∙Постигане на целите за продажби от ръководения екип.

Компанията предлага:

∙ Атрактивно възнаграждение;
∙ Бонуси обвързани с постигнатите лични резултати в продажбите и резултатите ;
∙ Отличен социален пакет;
∙ Професионални обучения;

Ако нашето предложение е предизвикало Вашия интерес, моля изпратете CV.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Срок на заетост:
Почасова

Договор:
Граждански

Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал, Експертен персонал без ръководни функции,

Категория:

Бизнес /консултантски услуги

Гр. Стара Загора, Гр. Казанлък, Нова Загора, Раднево, Гълъбово, Чирпан

Адрес:

ул.Княз Александър Батенберг 26

Дата:

04.09.2020

Организация:

Кредит Риск Консулт

Повече информация за Кредит Риск Консулт може да получите ТУК