Асистент Счетоводител- Пловдив

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

В момента търсим да назначим за наш клиент,в сферата на въздушен транпспорт,вътрешен и международен.

Асистент Счетоводител

Компанията предлага:

*Работа с международни компании
*Коректност и прозрачност в условията.
*Позитивно отношение към служителите.
*Възможност за развитие в стабилна компания.

Основни отговорности:

* Оформя документите, свързани с разчетната дейност.
* Обработва счетоводните документи по съответните сметки ,за които пряко отговаря.
* Осъществява разчет с фирмите-доставчици.
* Упражнява вътрешнофинансов контрол за спазване на финансовата дисциплина.
* Съставя копия от счетоводни справки и документи, необходими на работниците и служителите или за придоставяне на съответните органи.
* Осчетоводяване каса и банкови документи.
* Изпълнява административно възложени задачи.

Изисквания за заемане на позицията:

* Опит като счетоводител минимум над 2 години.
* Висше икономическо образование ( Счетоводство )
* Отлично познаване на данъчното законодателство и международните счетоводни стандарти
* Опит в изготвяне на ДДС декларации, ведомости за заплати, годишни финансови отчети.
* Много добра компютърна грамотност.
* Висока степен на организация и внимание към детайлите.
* Аналитични, комуникативни и организационни умения.
* Английски език на добро ниво.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2361 от 15.09.2017 г

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Счетоводство и Одит

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

30.09.2020

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК