Старши счетоводител, Събиране на вземанията със сръбски език- София

Кока-Кола Хеленик БСО е център за споделени услуги, част от групата на Кока-Кола Хеленик. Центърът подпомага структурите на ККХ в 28-те държави, в които групата оперира, в сферата на финансите, счетоводството и човешките ресурси. Към настоящия момент компанията търси:

Старши счетоводител, Събиране на вземанията и спорни вземания със сръбски език, с отговорности за Сърбия, Босна и Херцеговина

Задължения:
• Своевременно предоставя качествени услуги по събиране на вземанията и спорни вземания във всички страни в рамките на дейността на Кока-Кола Хеленик, представляващи част от ККХ БСО
• Отговаря за точното и цялостно изпълнение на ежедневните задачи, свързани със събиране на вземанията и спорни вземания
• Работи в рамките на корпоративните финансови и кредитни политики, законодателството и специфичните за страните данъчна и нормативна среда;
• Оказва съдействие и взаимодейства както с вътрешни, така и с външни клиенти на местно ниво и в международен план, поради което лицето, заемащо длъжността, трябва да може да работи в мултинационална и мултикултурна среда;
• Постоянно изискване да се противопоставя на статуквото с цел постигане на по-висока ефективност, ефикасност и намаляване на разходите

Изисквания:
• Отлично владее на сръбски език - нивото да е релевантно на майчин език;
• Отлично владее на местните наречия в Босна и Херцеговина;
• Минимум 3 години стаж в системата на Кока-Кола Хеленик;
• Детайлно познаване локалните особености на местното финансово законодателството в Босна и Херцеговина;
• Детайлно познаване локалните особености на процесите в Бутилираща компания Босна и Херцеговина и интеграцията между тях;
• Детайлно познаване локалните особености на настройките в интегрираната система SAP;
• Висше финансово образование;

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Сръбски език

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Финанси

Населено място:

Гр. София

Адрес:

ул. "Рачо Петков Казанджията" 8

Дата:

31.08.2023

Организация:

Coca-Cola Business Services Organization

Повече информация за Coca-Cola Business Services Organization може да получите ТУК