Оперативен счетоводител- София

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.
Вие не сте изключение!

HRS е една от най-бързо развиващите се агенции за подбор на персонал в България, а в момента се разширяваме и на външните пазари. Компанията е център, който събира мислещи архитекти за професионално усъвършенстване, които са винаги готови да намерят по-иновативни начини да правят това, което обичат още по-добре

Вече доказани в областта на човешките ресурси и с добре познати имена зад нас, ние продължаваме да укрепваме нашето цифрово присъствие и да работим усилено, за да предлагаме най-качествените услуги в сферата на човешките ресурси. Хората са ключовият елемент в идентичността на нашата марка и ние се стремим да ги развиваме постоянно.

За нашия счетоводен екип в гр. София в момента търсим Оперативен счетоводител.

Основни задължения за позицията:

• Следене на сметки с доставчици и клиенти;
• Ежемесечно осчетоводяване на ведомости и рекапитулации;
• Осчетоводявене и анализ на приходи и разходи;
• Осчетоводяване на банка и банкови заеми;
• Комуникация с НАП и НСИ;
• Участва активно в месечно и годишно счетоводно приключване по НСС.
Компанията предлага:

• Конкурентно възнаграждение;
• Допълнително здравно осигуряване и стоматологична помощ;
• Допълнителни ваучери за храна;
• Възможност за хоум офис;
• Отстъпки за различни спортни центрове;
• Възможности за дългосрочно кариерно развитие;
• Работа с мотивиран екип от професионалисти и приятна работна атмосфера;

Основни изисквания:

• 1-3 години опит на счетоводна позиция;
• Отлично познаване на българското счетоводно и данъчно законодателство;
• Университетска степен по счетоводство и / или финанси;
• Добро владеене на английски език;
• Отлична компютърна грамотност, включително Microsoft Office;
• Аналитични и комуникативни умения.

Контакт ще бъде осъществен само с кандидатите, одобрени по документи.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361 от 15.09.2017г.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Счетоводство и Одит

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

22.03.2022

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК