Служител на застрахователен брокер

Астреа е създадена през 2007 година с една основна мисия – да
бъдем различни. Превърнахме това виждане в основен двигател на нашите усилия
да сме винаги на разположение, когато клиентите и партньорите ни имат нужда от нас,
за да ги консултираме и напътстваме при вземането на важни решения. Нашите партньори се увеличават всеки ден и тяхното удовлетворение е най-добрата визитна картичка за нас.

За един от нашите клиенти търсим амбициозни и мотивирани кандидати за позицията Служител на застрахователен брокер.

Задължения и отговорности:
* комуникация с представители на застрахователни компании;
* осигуряване на оферти по запитвания на клиенти за услуга Застраховане;
* изготвяне на оферти и застрахователни полици, отчитане;
* организиране на срещи с цел осигуряване на корпоративни и индивидуални клиенти
на застрахователния брокер;
* консултиране и съдействие на клиентите при възникване на събития по издадени полици.

Изисквания към кандидатите:
* трудов стаж в сферата на застраховането;
* доброто ниво на английски език е предимство;
* наличието на личен сертификат, съгласно нормативните изисквания в
застрахователния бранш, е предимство;
* отговорно отношение към работния процес;
* отлични умения за работа с компютър;
* колегиалност и интерес към работа с клиенти.

Клиентът ни предлага:
* отлично възнаграждение;
* стандартно работно време;
* приятна работна среда;
* възможности за професионално развитие и разчупена корпоративна култура.

Ако позицията представлява интерес за Вас и смятате, че ще бъдете подходящ кандидат, не се колебайте и изпратете подробна автобиография (Не забравяйте да посочите референтния номер на обявата N TT_SZB). Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.
Данните на кандидатите са лични и ще бъдат защитени по смисъла на ЗЗЛД.
(„АСТРЕА РИКРУТМЪНТ“ ЕООД – Регистрация в МТСП No1809).

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Банково дело

Населено място:

Гр. София

гр.София, жк. Света троица, ул. Царибродска 70, ет.2, офис 3

Дата:

09.11.2020

Организация:

Астреа Рикрутмънт ЕООД

Повече информация за Астреа Рикрутмънт ЕООД може да получите ТУК