Мениджър развитие

Всичко започна с една идея. Да изградим социално отговорен, високотехнологичен бизнес, основаващ се на доверие и прозрачност, в центъра, на който е индивидуалното отношение и грижа към всеки клиент.

С днешна дата Кеш Кредит е водеща финансова институция, специализирана в областта на микро кредитирането. Благодарение на международно признатия ни иновативен модел, базиран на уникална методика за оценка на кредитния риск успешно развиваме и разширяваме своята дейност на местни и чужди пазари. Ето и някои от успехите, с които се гордеем, през последните години:

∙ Предоставяме най-бързото в България одобрение на кредит до 6 минути (с възможност и за изцяло автоматичен процес)
∙ Предлагаме първото в света кандидатстване за кредит през Viber
∙ Притежаваме уникален метод за кредитиране през информационни терминали (киоски) с едно плъзване на лична карта през четец, без попълване на документи
∙ Имаме първото интегрирано партньорство с мобилен оператор

Зад всичко това стоят нашите хора, те са ключът към успеха ни, те са нашето бъдеще и вдъхновение. С всяко тяхно усилие правим стъпка напред в стремежа ни да предоставяме на своите клиенти финансови услуги навсякъде и по всяко време.

Ако търсиш кауза, а не просто работа, кандидатствай за позицията Meниджър развитие за гр. Велико Търново:

Основни отговорности:
∙ Активно предлага продуктите на компанията;
∙ Осъществява директни продажби;
∙ Координира работата по кредитите в просрочие;
∙ Грижи се за управлението на всички процеси в повереният ти обект;
∙ Управлява малък екип от кредитни специалисти

Изисквания:
∙ Комуникативни умения
∙ Амбиция и стремеж към постигане на цели
∙ Търговски умения
∙ Стремеж към постигане на цели
∙ Отговорно отношение към изпълнението на поставените задачи

Компанията предлага:
∙ Възможност за кариерно развитие
∙ Заплащане обвързано с постигнатите резултати
∙ Коректно отношение
∙ Допълнителни социални придобивки

Ако това предложение представлява интерес за теб, моля изпрати своята автобиография като посочиш позицията, за която кандидатстваш.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Категория:

Бизнес /консултантски услуги

Населено място:

Гр. Велико Търново

Адрес:

ул. Зографски манастир 15, вх Г, ет. 6

Дата:

08.01.2021

Организация:

Кеш Кредит

Детайли за организацията:

Повече информация за Кеш Кредит може да получите ТУК