ОПЕРАТИВЕН СЧЕТОВОДИТЕЛ

Счетоводна къща "Джи Ем Ей консулт" търси да назначи Оперативен счетоводител.
Счетоводната къща е създадена през 2004 г. Нашите клиенти са дружества от различни сфери на икономическа дейност

ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ И ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Осчетоводяване на първични счетоводни документи;
- Осчетоводяване на движението по разплащателни сметки;
- Изпълнение на ежедневни оперативни задачи по документооборот - приема, проверява и обработва първични счетоводни документи (фактури, банка и др.);
- Изготвя справки и подпомага дейността на Главния счетоводител като изпълнява и други конкретно възложени задачи, свързани с длъжността.
- Спазва принципи за конфиденциалност и не предоставя информация по какъвто и да било повод, без предварително съгласуване с ръководството на счетоводната къща
- Комуникация с клиенти

ОПИСАНИЕ НА ДЛЪЖНОСТТА:
- Текуща обработка на първични документи;
- Текущо отразяване на стопанските операции;
- Текущо отразяване и контрол на разчетите с контрагенти и плащанията;
- Изготвяне на фактури;
- Дейности, свързани с банкови документи и On-line банкиране;
- Обработване на статистическа, финансова и друга отчетна информация, свързана с дейността на предприятието като се следи за своевременното й създаване и придвижване;
- Изготвяне периодични справки, отчети и анализи;
- Осигуряване на финансово-счетоводна информация;
- Класифициране, сортиране и архивиране на отчетната информация в установените срокове;
- Систематизирана подредба на оперативната и счетоводна документация.

ИЗИСКВАНИЯ:
- Висше икономическо образование
- Познаване на счетоводното и данъчното законодателство и счетоводните стандарти
- Опит на подобна позиция минимум 2 години;
- Компютърна грамотност: основен пакет офис приложения, софтуерни счетоводни програми Микроинвест
- Умение за работа в екип;
- Способност за определяне на приоритети и спазване на крайни срокове;
- Инициативност, лоялност, коректност.
Компанията предлага:

- Работа в екип от професионалисти;
- Динамична и мотивираща работна атмосфера.
- Стартова заплата 1200 лв.

Ако това предложение представлява интерес за Вас, моля изпратете ни актуална автобиография. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на Закона за защита на личните данни.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 1200 до 1800 лева на месец

Категория:

Счетоводство и Одит

Населено място:

Гр. София

Дата:

07.01.2021

Организация:

Счетоводна къща Джи Ем Ей ЕООД

Повече информация за Счетоводна къща Джи Ем Ей ЕООД може да получите ТУК