Одит Мениджър- София

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

Нашият клиент е компания предоставяща пълния набор от професионални услуги свързани с одит, консултиране, счетоводни и данъчни услуги и корпоративно управление и идентифициране на рисковете. Поради разширяването на техния екип, търсим старши професионалист, който да се присъедини към тях за ролята на

Одит Мениджър

Отговорности:
Отговоря за планирането на одиторските ангажименти и за изготвянето на одиторска стратегия, адаптирането на одиторските процедури и подходящото адресиране на рисковете;
Участва в срещите по планиране и оценка на риска като се запознава с индустрията на клиента и разпознава ключовите показатели за изпълнение и бизнес тенденциите като същевременно е информиран за цялостното бизнес / икономическо развитие и влиянието му върху бизнеса на клиента;
Определя структурата на проекта и оценява и осигурява подходящо разпределение на ресурсите;
Отговаря за ежедневното ръководство, надзора и изпълнението на одитния ангажимент в съответствие с професионалните стандарти, одитните цели и приложимите законови и регулаторни изисквания.
Адаптира и изпълнява одиторски процедури, контролира работата на старши сътрудници, и преглежда документацията от извършената работа.
Отговаря за изпълнение и приключване на одитния ангажимент в съответствие с договорените работни графици и бюджети;
Предоставя информация на управителя за: напредъка за съответния ангажимент; всякакви съществени отклонения от неговото изпълнение; идентифициране на всякакви измами или грешки; трудности по време на изпълнението на възложения ангажимент; и всякакви трудности при комуникацията с персонала на клиента;
Своевременно информира управителя за всякакви проблеми от техническо, административно или свързано с персонала естество, които следва да бъдат взети под внимание;
Изготвя одитната документация;
Изготвя предварителния одиторски доклад;
Създава и поддържа ефективна комуникация с ръководството на клиента във всеки един етап от одитния ангажимент и допринася за стабилни и позитивни отношения с клиента чрез взаимодействия с неговия персонал;
Изпълнява ролята на модел за подражание и наставник за по-малко опитните членове на екипа, осигурява обучение на работното място и развива талантливи членове на екипа, чрез оценяване и консултиране;
Участва в ангажименти, свързани с услуги по бизнес консултации, управление на риска, вътрешен контрол и вътрешен одит, както и други задачи, възложени от ръководни лица в дружеството.

Изисквания:
Минимум 5 години професионален опит в сферата на одита;
Висше образование по Счетоводство, Финанси или други икономически науки;
Солиден опит с международни стандарти за финансово отчитане (IFRS) и Българско данъчно законодателство;
Отлични аналитични, организационни и комуникационни умения;
Внимание към детайла и отлични умения за приоритизиране на поставените задачи и
стриктно спазване на крайните срокове;
Умения за работа в екип със силни междуличностни комуникационни и управленски умения;
Сертификат по счетоводство и одит (ACCA или CPA) би бил предимство;
Умения за работа и отлично познаване на MS Word, Excel и Power Point;
Отлично владеене на английски език – писмено и устно.

Компанията предлага:
Възможност за дългосрочна кариера и професионална реализация в стабилна компания;
Отлична работна атмосфера и условия на труд;
Работа в сплотен екип от професионалисти;
Конкурентно възнаграждение.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.
HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2361 от 15.09.2017 г.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Категория:

Счетоводство и Одит

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

15.05.2023

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК