Експерт оценител за гр. Варна

Описание

Оценител, недвижимо имущество, гр. Варна.
Варна, активна до 1.04.2021 г.
Основни задължения:
• Изготвяне на обективни оценки и становища на недвижими имоти, машини и съоръжения предоставени за обезпечение по кредитни сделки.
Изисквания за заемане на длъжността:
• Висше образование с образователно-квалификационна степен Бакалавър;
• Професионален опит: минимум 3 (три) години трудов стаж като оценител на недвижими имоти;
• Сертификат издаден от КНОБ за оценка на недвижими имоти; препоръчително – сертификат издаден от КНОБ за оценка на машини и съоръжения;
• Добра компютърна грамотност;
• Комуникативни способности и умения за работа в екип;
• Други Сертификати издадени от КНОБ ще се считат предимство;
• Ползване на английски език.
Ние предлагаме:
• Работа във водеща финансова институция с изградени традиции и име на пазара;
• Позитивна и динамична среда, ориентирана към резултатите и клиентската удовлетвореност;
• Атрактивна и гъвкава схема на заплащане в зависимост от постигнатите резултати;
• Възможност за професионално развитие.
Необходими документи за кандидатстване:
• Мотивационно писмо;
• Професионална автобиография /CV/ на български език – с актуална снимка;
• Сертификат за оценителска правоспособност за оценка на недвижими имоти, издаден от Камарата на независимите оценители в България, както и други сертификати за оценителска правоспособност, издадени от Камарата на независимите оценители в България.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Категория:

Банково дело

Населено място:

Гр. Варна

Адрес:

ул. “Московска” 19, Централно управление

Дата:

07.04.2021

Организация:

Банка ДСК АД

Детайли за организацията:

Повече информация за Банка ДСК АД може да получите ТУК