Стажантска програма „ДСК Старт в кариерата“ – Клонова мрежа гр. Своге

Ние в Банка ДСК, един от най-желаните от студентите работодатели в страната, пазарен лидер и лидер по доверие, търсим да развиваме хора като теб за професиите на бъдещето.
Освен, че трансформираме и дигитализираме бизнеса си, наш основен приоритет са хората, като вярваме в лидерството и екипния дух. Целта ни е да изградим екипи както от опитни професионалисти, така и от млади специалисти, за да постигнем перфектния баланс.

Основни задължения:

В случай че:
• Искаш да се потопиш в динамична бизнес среда и да се присъединиш към най-голямата банка в България;
• Имаш желание да се срещнеш със смели хора, отлични професионалисти;
• Желаеш да бъдеш обучаван от ментори, които да са твоят спътник през целия ти професионален път…
то тогава семейството на Банка ДСК те очаква!

Изисквания за заемане на длъжността:
• Студенти, независимо от формата им на обучение, в т.ч. учащи във висши учебни заведения в чужбина;
• Студенти трети и четвърти курс от бакалавърската си степен на образование;
• Студенти в процес на придобиване на магистърска степен;
• Студенти, които се дипломират в същата година;
• Задължително условие за всички кандидати е да познават добре MS Office;
• Необходимо е учебната сфера на кандидатите да съвпада или да се доближава с тази на звеното, за което кандидатстват;
• Препоръчително, но не задължително условие е кандидатите да владеят английски език.

Ние предлагаме:
• Платен стаж;
• Целогодишен прием;
• Продължителност до 6 месеца;
• Минимум 4 работни часа на ден.

Необходими документи за кандидатстване:
• Мотивационно писмо;
• Автобиография с приложена актуална снимка;
• Копие от студентска книжка.

Ще се свържем с кандидатите, успешно преминали първоначалния подбор.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Стажант

Образование:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Срок на заетост:
Стаж

Категория:

Банково дело

Населено място:

Гр.

Адрес:

ул. “Московска” 19, Централно управление

Дата:

06.12.2023

Организация:

Банка ДСК АД

Детайли за организацията:

Повече информация за Банка ДСК АД може да получите ТУК