ОПЕРАТИВЕН СЧЕТОВОДИТЕЛ

MM Solutions е софтуерна компания, специализирана в разработването на софтуер за мобилни технологии с екип от 260 специалисти в гр. София и гр. Пловдив.

Централният офисът на Компанията се намира в един от най-бързо разрастващите се райони в гр. София, на пешеходно разстояние от метростанция „Витоша“ и МОЛ Парадайс център, което осигурява лесен и удобен достъп на служителите.

За своя Финансов екип компанията търси кандидат за позицията Оперативен счетоводител.

Отговорности и задължения:
• Текущо осчетоводяване на фактури, банкови движения и касови операции, следене на вземания от клиенти и разплащания с доставчици;
• Участие в процеса на месечно и годишно приключване, изготвяне на финансови отчети към групата и съгласно българското законодателство;
• Изготвяне на справки и анализи за мениджмънт цели;
• Обработване и архивиране на счетоводни и други документи;
• Други задачи, свързани със счетоводни и административни функции.

Изисквания към кандидатите:
• Висше икономическо образование или последна година на обучение по специалност "Финанси", "Счетоводство и контрол" или друга релевантна;
• Много добро владеене на английски език;
• Добро ниво на работа с MS Office (Excel);
• Опит със счетоводен софтуер ще се счита за предимство;
• Отлични комуникационни умения, аналитичност и внимание към детайлите, високо ниво на лична организация.

Компанията предлага:
• Възможност за придобиване на професионален опит в динамично развиваща се компания;
• Работа в приятна работна атмосфера;
• Конкурентно възнаграждение;
• Социални придобивки, включващи допълнително здравно осигуряване, вучери за храна, спортна карта.

Можете да кандидатствате директно през сайта или като ни изпратите актуално CV.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Всички лични данни на кандидатите са защитени по смисъла на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Счетоводство и Одит

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. София, бул. \\\\\\\"Черни връх\\\\\\\" № 120

Дата:

12.04.2021

Организация:

MM Solutions

Детайли за организацията:

Повече информация за MM Solutions може да получите ТУК