Специалист посрещане на клиенти, гр. Ловеч

Описание

Основни задължения:
• Посрещане на клиентите, които посещават банковия офис и ги насочване към съответните места за обслужване. Даване набазова информация за предлаганите от Банката продукти и услуги, включително и оказване на помощ на клиентите при използването на машините, устройствата и приложенията за електронно банкиране;
• Насочване на клиентите към конкретен служител при необходимост от справка и/или подробна информация за продукт/услуга на Банката;
• Предоставяне на рекламни материали и демонстриране на предимствата и възможностите на предлаганите услуги от Банката;
• Изпълняване на работните задължения, използвайки съвременни устройства, комуникационни средства и технологии.
Изисквания за заемане на длъжността:
• Образование – средно;
• Умения за комуникация с клиенти за идентифициране на техните потребности от финансови продукти/услуги;
• Много добра компютърна грамотност и познания/ползване на мобилни приложения/социални мрежи;
• Готовност за работа в динамична среда;
• За предимство ще се считат:
o познания в банковото дело и/или използване на електронно банкиране и системи за разплащания;
o Ползване/Владеене на чужд език (английски или друг чужд език).
Ние предлагаме:
• Работа във водеща финансова институция с изградени традиции и име на пазара;
• Позитивна и динамична среда, ориентирана към резултатите и клиентската удовлетвореност;
• Атрактивна и гъвкава схема на заплащане в зависимост от постигнатите резултати;
• Възможност за професионално развитие.
Необходими документи за кандидатстване:
• Мотивационно писмо;
• Професионална автобиография /CV/ на български език.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти

Категория:

Банково дело

Населено място:

Гр. Ловеч

Адрес:

ул. “Московска” 19, Централно управление

Дата:

05.05.2021

Организация:

Банка ДСК АД

Детайли за организацията:

Повече информация за Банка ДСК АД може да получите ТУК