Специалист "Продажби спестовни и инвестиционни продукти", Финансов център Враца

Банка ДСК разширява екипа си от Специалисти „Продажби спестовни и инвестиционни продукти“ и търси да назначи специалист Продажби спестовни и инвестиционни продукти, за Финансов център Враца, град Враца към Регион Плевен

Основни задължения:
• Обслужване на клиенти, ползващи спестовни и инвестиционни продукти, като предлага пълна гама от продукти и услуги на банката. Привличане на потенциални клиенти, като популяризира и предлага спестовните и инвестиционни продукти, предлагани и дистрибутирани от Банката и дружествата, част от група ОТП;
• Следи и отговаря за изпълнението на персоналните си цели по продаваните спестовни и инвестиционни продукти. Подържа високо ниво на клиентска удовлетвореност и информираност, по отношение продажба на спестовните и инвестиционните продукти, дистрибутирани от Банка ДСК;
• Съдейства, консултира и подпомага другите банкови служители във връзка с дейността по предлагане на инвестиционните продукти на Банката. Отговаря за поддържането на клиентските досиета, съгласно нормативните изисквания и вътрешните правила и процедури;
• Организира и участва в срещи с клиенти вбанковия офис. Спазва нормативната уредба, свързана с предлагането и продажбата на инвестиционните продукти в Банка ДСК в едно със съответните процедури и политики на Групата ОТП. Отчита резултатите от проведените срещи и продажби, докладва за наличие и/или възникване на проблеми и специфични казуси в ежедневната дейност;
• Изготвя предложения за разработването на нови инвестиционни продукти по специфични нужди на база запитвания и интерес от клиенти.
• Осъществява активен маркетинг на инвестиционните продукти, предлагани от Банка ДСК с цел тяхното популяризиране и разпознаване на пазара и при стриктно спазване на законовите нормативни регулации за това.

Изисквания за заемане на длъжността:
• Образование – висше, образователно – квалификационна степен „бакалавър”;
• Професионален опит– трудов стаж в банкова или финансова институция;
• Много добра компютърна грамотност – работа с приложения на Microsoft Office;
• Познания в областта на банковото дело в страната и чужбина. Специални познания в областта на инвестиционното банкиране;
• Ползване на английски или друг западен език писмено и говоримо ще се счита за предимство;

Ние предлагаме:
• Работа във водеща финансова институция с изградени традиции и име на пазара;
• Позитивна и динамична среда, ориентирана към резултатите и клиентската удовлетвореност;
• Възможност за професионално развитие.

Необходими документи за кандидатстване:
• Мотивационно писмо;
• Професионална автобиография /CV/ с актуална снимка.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Категория:

Банково дело

Населено място:

Гр. Враца

Адрес:

ул. “Московска” 19, Централно управление

Дата:

03.06.2021

Организация:

Банка ДСК АД

Детайли за организацията:

Повече информация за Банка ДСК АД може да получите ТУК