Експерт „Архиви” в отдел „Архив“ - София

Описание

Основни задължения:
Подготвя указания и процедури улесняващи архивната дейност и проследява тяхното ефективно прилагане и използване;
Участва в проекти свързани с архивната дейност и централизацията на документи на Банката;
Приема документи по опис и ги проверя и обработва, съобразно изискванията и правилата на Банката;
Отговаря и администрира съхраняването на документите в централен архив на Банката;
Предоставя документи и досиета за справки, съгласно установения ред;
Администрира и води отчетност за архивираните документи;
Участва в комисии по унищожаване на документи с изтекъл срок на съхранение и други;
Води отчетност за извършените дейности.

Изисквания за заемане на длъжността:
Образование – Висше или Средно специално;
Свидетелство за управление на МПС кат. В;
Професионален опит: минимум 1 (една) година трудов стаж в областта на архивиране, складиране и/или логистика;
Добра компютърна грамотност – MS Office (Word, Excel, Outlook, etc.);
Умения за работа със специализиран софтуер за управление на документи;
Отлични комуникативни способности и умения за работа в екип;
Организираност, оперативност, бърза реакция, прецизност и коректност.

Ние предлагаме:
Работа във водеща финансова институция с изградени традиции и име на пазара;
Позитивна и динамична среда, ориентирана към резултатите и клиентската удовлетвореност
Възможност за професионално развитие.

Необходими документи за кандидатстване:
Мотивационно писмо;
Професионална автобиография /CV/ на български и английски език – с актуална снимка.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно-специално

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Банково дело

Населено място:

Гр. София

Адрес:

ул. “Московска” 19, Централно управление

Дата:

22.06.2022

Организация:

Банка ДСК АД

Детайли за организацията:

Повече информация за Банка ДСК АД може да получите ТУК