Експерт Бизнес развитие, Пейрол клиенти в Отдел „Продажби през бизнес клиенти и работодатели“ - гр. София

Описание

Основни задължения:

• Активно управление на взаимоотношенията със съществуващи бизнес клиенти - значими работодатели за „Банка ДСК“, по отношение на условията и услугите за техните служители;
• Посредством анализ на развитието на пазара, съчетано с висока търговска активност, идентифициране на потенциални нови бизнес клиенти/работодатели за превод на трудови възнаграждения и привличане на техните служители чрез специални оферти и инициативи;
• Участие във формирането на оптимални продажбени процеси, свързани с офериране на работодатели и сключване на договори с тях, както и специални събития и инициативи;
• Осъществяване на анализ на пазара, както и мониторинг на резултатите, ефективността и цялостните взаимоотношения по линия на съществуващите бизнес клиенти и работодатели;
• Изготвяне на справки, отчети и анализи за дейността и резултатите от нея;
• Участие в подготовката и реализацията на стратегически проекти на Банката.

Изисквания за заемане на длъжността:
• Висше икономическо образование – Бакалавър;
• Над 2 години опит в търговската или финансовата сфера. Опит в работата с бизнес клиенти ще се счита за предимство;
• Умения за привличане и обслужване на клиенти и предлагане на банкови продукти и услуги;
• Търговски и аналитични умения, в това число и способност за набиране на финансова информация за клиентите;
• Много добра компютърна грамотност;
• Отлични комуникативни и презентационни умения, способност за работа в екип и под напрежение;
• Много добро владеене на английски език;
• Свидетелство за управление на МПС.

Ние предлагаме:
• Работа във водеща финансова институция с изградени традиции и име на пазара;
• Позитивна и динамична среда, ориентирана към резултатите и клиентската удовлетвореност;.
• Атрактивна и гъвкава схема на заплащане в зависимост от постигнатите резултати;
• Възможност за професионално развитие.

Необходими документи за кандидатстване:
• Професионална автобиография /CV/ на български език – с актуална снимка.
• Мотивационно писмо

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Банково дело

Населено място:

Гр. София

Адрес:

ул. “Московска” 19, Централно управление

Дата:

01.07.2021

Организация:

Банка ДСК АД

Детайли за организацията:

Повече информация за Банка ДСК АД може да получите ТУК