Специалист, Комисионни и кредит дилъри- София

Vivacom е лидер в предоставянето на съвременни телекомуникационни услуги, които отговарят на най-високите професионални стандарти - мобилни и фиксирани гласови услуги, оптичен интернет, цифрова телевизия, до индивидуални телекомуникационни решения, направени по поръчка на клиента.

За дирекция Счетоводство търсим мотивиран и с внимание към детайла Специалист!

ОТГОВОРНОСТИ:

Организира и контролира процеса на калкулиране на комисионни и подготвяне на документи за изплащане/прихващане на дължими комисионни
Анализира и обработва базите с данни за продажби, с цел коректна калкулация на комисионните
Осъществява проверка и контрол на кредитното състояние на дилърите, дистрибуторите и крайните клиенти на компанията
Следи и организира процеса по оспорване на дължими комисионни
Изготвя, проверява и анализира отчети, свързани с дейността на звеното
Участва в комуникацията между отдел комисионни и останалите отдели и партньори на компанията

ИЗИСКВАНИЯ:

Висше образование, икономическа специалност
Минимум 1 години професионален опит на подобна позиция
Опит в работата с база данни – анализ и обработка
Отлични познания в Excel
Опит със SAP е предимство
Много добро ниво на владеене на английски език
Аналитични способности и коректност при работа с данни
Умения за робота под напрежение и в срокове
Комуникативност

Ние Ви предлагаме

Професионално развитие в най-голямата и високо технологична телекомуникационна компания в България
Обучение за придобиване на специфични познания и умения, свързани с работата и бъдещото развитие в компанията
Много добри възможности за възнаграждение спрямо приноса и постигнатите резултати
Разнообразни и конкурентни допълнителни придобивки

Начин на кандидатстване:

Моля, натиснете бутон „Кандидатствай”, за да изпратите автобиография и мотивационно писмо за позицията

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Финанси

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Цариградско шосе 115

Дата:

07.06.2021

Организация:

Vivacom

Детайли за организацията:

Повече информация за Vivacom може да получите ТУК