Оперативен счетоводител

Описание

Описание:

Строителна компания “K ЕНД К БИЛД” търси ТРЗ и оперативен счетоводител. Фирмата развива дейност на територията на гр. София и в цялата страна. Кандидатът трябва да отговаря на изброените изисквания:

Изисквания:

- Образование в областта на счетоводството;
- Опит като оперативен счетоводител - минимум 2 години;
- Познаване на нормативната уредба в областта на счетоводното и данъчното законодателство, кодекса на труда и кодекса на социалното осигуряване;
- Опит в работа със счетоводен софтуер;
- Компютърна грамотност (Excel, Word, Internet);
- Работа с електронен подпис;
- Работа с АЖУР.

Основни задължения/Отговорности:

- Познаване и разчитане на счетоводна документация;
- Обработване и съставяне на първични и вторични счетоводни документи и справки;
- Съставяне и подаване на счетоводни отчети; Осчетоводяване на приходи и разходи;
- Изготвяне на оборотни ведомости, извършване на извлечения и справки от аналитични сметки, участие при изготвянето на междинни и годишни баланси, и отчети на предприятието;
- Междинно и годишно приключване на счетоводни регистри;
- Контрол и участия в провеждане на инвентаризации;
- Следене на разчети с клиенти, доставчици, банки и подотчетни лица;
- Изготвяне на платежни нареждания и въвеждането им в онлайн банкиране;
- Комуникация с и представителство на дружеството пред НАП, НОИ, НСИ, Изпълнителна агенция "Инспекция по труда", финансови институции и др;
- Изготвяне на заплати, ТРЗ и личен състав на персонала в дружеството;
- Изготвяне, обработка и съхранение на досиета на работниците и служителите, в т.ч. оформяне на трудови книжки, изготвяне на заповеди и др.;
- Изготвяне и подаване на уведомления по чл. 62 от КТ и на документи и справки при проверки от Главна Инспекция по труда;
- Умения за работа в екип, лоялност и отговорно отношение към възложените задачи;
- Отлични умения за планиране на времето и организация на изпълнението на задачите;
- Изпълнява и други възложени задачи, свързани с длъжността.

Считани за предимства:

- Опит като оперативен счетоводител в строителна компания;
- Чужд език.

Ние предлагаме:

- Отлични условия на труд;
- Работа в изграден екип от професионалисти;
- Възможности за развитие;
- Коректно и лоялно отношение;
- Ниво в йерархията: административно управленско ниво;
- Месторабота в централна градска част;
- Вид заетост: пълен работен ден;
- Срок на заетост: Постоянен договор с 6 месеца изпитателен срок.

Ако позицията представлява интерес за Вас, можете да изпратите актуална автобиография. Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Трудово възнаграждение:

От 1200 до 1300 лева на месец

Категория:

Счетоводство и Одит

Населено място:

Гр. София

Адрес:

ул. Г.С.Раковски 99, ет.9, стая 15, София 1000

Дата:

01.09.2021

Организация:

К енд К Билд ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за К енд К Билд ЕООД може да получите ТУК