СЧЕТОВОДИТЕЛ с АНГЛИЙСКИ ЕЗИК - Ямбол

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За един от нашите партньори – търговска компания, търсим опитен и мотивиран кандидат за позицията:
СЧЕТОВОДИТЕЛ
с английски език

Отговорностите включват:
Осчетоводяване на първични и вторични счетоводни документи;
Извършване на банкови разплащания на фирмата;
Преглед и анализ на резултатите спрямо бюджета;
Текущ контрол на разчети с контрагенти и плащания;
Подготвяне на данни за статистическите отчети и формуляри и приключването на съответните отчетни периоди;
Изготвяне на счетоводни справки и анализи за нуждите на ръководството

Подходящите кандидати имат:
Висше образование – Счетоводство и контрол, Финанси или др. релевантна икономическа специалност
Минимум 2 години опит на същата позиция
Отлични познания за счетоводните стандарти и данъчното законодателство
Предишният опит със счетоводен софтуер (Ajur, SAP) и ERP ще бъде предимство;
Много добри работни познания за Excel
Много добър английски - писмен и говорим
Високо ниво на внимание към детайлите, способност за планиране/управление на крайните срокове
От компанията предлагат:
Възможност да се присъедините към високо професионален екип
Възможност за дългосрочна работа в международна и стабилна компания
Конкурентно възнаграждение
Чудесна възможност да разширите опита си
Ако тази възможност Ви звучи интересно и искате да бъдете част от екип от професионалисти, изпратете ни своето актуално CV.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените кандидати.
Mенпауър България притежава лиценз за дейността си в България № 2033/20.04.2016 г.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Категория:

Счетоводство и Одит
Финанси

Населено място:

Гр. Ямбол

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

12.10.2021

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК