Специалист Управление на Парични Потоци - София

Менпауър е световен лидер в сферата на подбора и управлението на човешките ресурси, чрез повече от 3900 офиса в над 80 държави.

Търсим опитен и отговорен кандидат за наш клиент:

Специалист Управление на Парични Потоци
/FMCG сектор/

Отговорности:

• Анализ на резултатите във връзка със стратегическо/бизнес планиране, както и с месечните планове и прогнози
• Отговаря за изготвяне на регулярни прогнози за изпълнение на месечен и годишен план, на база трендове и информация за очакваната реализация от страна на търговски екип
• Планиране и бюджетиране: Отговаря за управление на паричните потоци, своевременно прогнозира и организира предотвратяване на ликвидни кризи.
• Управление на риска: Следи за навременното идентифициране на неблагоприятни тенденции в изпълнението на бизнес плана и дава конкретни предложения за корективни мерки
• Контрол на разходите с цел спазване на груповите политики

Изисквания:

• Висше икономическо образование - „Счетоводство”, „Финанси” или „Икономика“
• 2+ години опит на подобна позиция, управление на финанси и/или счетоводство
• Отлични умения за работа с Excel, предимство при досегашен опит с ERP система
• Аналитичност, отговорност, организираност, както и способност за справяне със сроковете
• Умения за работа в екип, но и автономно изпълнение на задачи
• Отлично владеене на английски език
Компанията предлага:

• Възможност за развитие и работа в екип от професионалисти
• Високи стандарти, утвърдени процедури и отлична работна среда
• Отлично заплащане и социален пакет
Ако Вие сте човек, който е любознателен и има желание да се развива в сферата на счетоводството, то това предложение е точно за ВАС.

Ако това предложение Ви е заинтригувало, ще очакваме Вашата професионална автобиография. Ще се свържем само с предварително одобрените по документи кандидати.

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Категория:

Счетоводство и Одит
Финанси

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

29.06.2021

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК