Експерт Микробизнес - за Финансов център Перник

Описание

Основни задължения:
• Осъществява дейността по комплексното обслужване и продажбата на банковите продукти и услуги в сегмента „Микробизнес“ – разплащания, депозити, кредитни продукти;
• Осъществява директен контакт със съществуващи и потенциални клиенти, изготвя и предлага оферти за банково обслужване, консултира клиентите;
• Предлага пакети от продукти и услуги на Банката и осъществява кръстосана продажба;
• Управлява портфейл от клиенти;
• Извършва анализи и изготвя кредитни предложения по сделки.

Изисквания за заемане на длъжността:
• Образование – висше икономическо;
• Образователно-квалификационна степен – „бакалавър, специалности свързани с функционалните задължения;
• Професионален опит: минимум 2 (две) години трудов стаж във финансовата сфера;
• Теоретични и практически познания в областта на банковото дело;
• Много добра пазарна ориентация;
• Много добра компютърна грамотност;
• Познания по английски език.

Ние предлагаме:
• Работа във водеща финансова институция с изградени традиции и име на пазара;
• Позитивна и динамична среда, ориентирана към резултатите и клиентската удовлетвореност;
• Атрактивна и гъвкава схема на заплащане в зависимост от постигнатите резултати;
• Възможност за професионално развитие.

Необходими документи за кандидатстване:
• Мотивационно писмо;
• Професионална автобиография /CV/ с актуална снимка.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Категория:

Банково дело
Финанси

Населено място:

Гр. Перник

Адрес:

ул. “Московска” 19, Централно управление

Дата:

01.07.2021

Организация:

Банка ДСК АД

Детайли за организацията:

Повече информация за Банка ДСК АД може да получите ТУК