Специалист Финансово планиране, отчитане и контрол - Велико Търново

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За наш клиент, успешно развиваща се международна компания, търсим да назначим опитен и мотивиран професионалист на позицията:

Специалист
Финансово планиране, отчитане и контрол

Основните отговорности за тази позиция включват:

• Осъществяване на предварителен, текущ и последващ финансов контрол по отношение на разходите на дружеството;
• Осъществява мониторинг върху спазването на кредитните лимити, ангажиментите за плащане и вземанията от клиенти;
• Участва във финансовото планиране и изготвянето на оперативни бюджети;
• Изготвя финансови отчети и прогнози за управленски нужди;
• Анализира финансова информация с цел установяване на зависимости, тенденции, слабости и т.н.
Успешният кандидат притежава:

• Висше образование – икономически профил - „Финанси“, „Счетоводство и контрол“ или друга близка специалност
• Мин 2 години опит в областта на финансовото планиране, отчитане и контрол
• Много добро ниво на владеене на MS Office /Excel, Word/
• Работно ниво на английски език
• Аналитично мислене
• Опит в работа и анализирането на финансови данни и създаване на финансови репорти
• Умения за работа в екип
• Гъвкавост и комбинативност
Компанията предлага:

• Добро възнаграждение
• Много добър социален пакет
• Възможност за работа в международна среда
• Развитие на професионалните умения и отлични възможности за прилагане на най-добрите практики в областта
• Динамична и енергична среда
Ако имате аналитично мислене, обичате да работите с цифри и отговаряте на изискванията за позицията, не се колебайте, а изпратете своето детайлно CV.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално.Ще се свържем само с одобрените кандидати.
Очакваме Ви!

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Mенпауър България притежава лиценз за дейността си в България № 2033/20.04.2016 г.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Категория:

Финанси

Населено място:

Гр. Велико Търново

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

12.07.2021

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК