Водещ одитор / отдел по качеството / - Пловдив

Менпауър България е световен лидер в управлението на Човешките ресурси, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

В момента предлагаме възможност на мотивирани и квалифицирани кандидати да станат част от екипа в завода на наш партньор – международна производствена компанията, на позицията:

Водещ одитор / отдел по качеството /

Основни отговорности:

• Ръководи изпълнението на IATF16949 и TL9000 в рамките на СУК на завода и поддържане на стандарти ISO 9001;
• Приема ролята на Водещ одитор за производствените операции;
• Одитира производствената системата за управление на качеството според изискванията на ISO 9001: 2016 & IATF 16949: 2016 & TL9000;
• Оказва съдействие на дейностите на специалиста по СУК;
• Взаимодейства със сертификационни агенции (NQA, TUV, BSI и др.);
• Подпомага външни одити на клиенти с екип от различни функции;
• Извършва одит на процеса на коригиращи и превантивни действия (система CAPA);
• Отговаря за предоставянето на чести отчети за изпълнението на вътрешния одит, системата CAPA и др .;
• Одитира процеса на одобрение на производствената част (вътрешен / външен).

Изисквания:

• Висше техническо образование - Електротехника, Електроника, Машиностроене, Индустриално инженерство или подобни;
• Релевантен практически опит в електронната индустрия или подобна;
• Познаване на основните инструменти в автомобилната индустрия AIAG (SPC / FMEA / MSA / План за контрол);
• Няколко години опит изцяло свързан с осигуряване на качеството;
• Управленски дейности в организация, отговаряща на приложимостта на IATF 16949 или TL9000;
• Владеене на програми на Microsoft Office;
• Познания по SAP, Oracle и Agile – силно предимство.

Ако позицията Ви е заинтригувала и смятате, че отговаряте на изискванията, ще се радваме да ни изпратите своето актуално CV.

Благодарим Ви!

Менпауър България притежава лиценз за дейността си в България № 2033 / 20.04.2016

Изисквания към кандидата

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Категория:

Счетоводство и Одит
Финанси

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

22.07.2021

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК