Застрахователен брокер

Ню брокер ООД е лицензиран застрахователен брокер от 2010 година. Има офиси в няколко града на България.Фирмата заема позиция сред 100-те водещи застрахователни брокери в страната, като пласира годишно 1.7 млн.лв. премии и обслужва над 3000 застрахователни полици.

Има на своя страна изключително ценни познания за застрахователния пазар в страната и насоките в които се развива. Екипът е млад и амбициозен.

Брокерът предлага продуктите на повечето застрахователни компании в България.

търсим СЛУЖИТЕЛ - Застрахователен брокер с опит.

Основните задачи на тази позиция са:
- Изготвяне на полици
- Отговаряне на запитвания за оферти
- Директни продажби от офиса
- Предлагане на други застраховки, извън търсените от клиентите
- Работа с база данни съхраняване, сортиране, изготвяне на база данни и отчети за движението на клиентите (настоящи и нови)

Предлагаме:
- 5 дневна работна седмица, 6 часов работен ден с плаващо работно време, започващо от 08:00ч., 09:00ч. или 10:00ч.
- Възможност за систематично обучение и развитие в областта на застраховането

Ако нашето предложение представлява интерес за Вас и смятате, че отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете автобиография на български език и актуална снимка. Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Уведомяваме Ви, че данните, които ни предоставите, се обработват и съхраняват в съответствие с изискванията на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 1300 до 1500 лева на месец

Категория:

Застрахователна дейност

Населено място:

Гр. София

Адрес:

бул. Драган Цанков 31А

Дата:

23.07.2021

Организация:

НЮ БРОКЕР ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за НЮ БРОКЕР ООД може да получите ТУК