Счетоводител

Описание

Изисквания към кандидатите:

1. Образование – висше икономическо или средно специално-счетоводна специалност.
2. Добро познаване на нормативните актове, свързани с счетоводната отчетност, данъчното и осигурителното право;
3. Компютърна грамотност – работа с програмни продукти, свързани със счетоводната дейност, офис приложения, интернет.
4. Професионален опит по специалността - най - малко 2 години.

Основни задължения :

- Извършва текущо осчетоводяване на първичните счетоводни документи;
- Осчетоводява информацията по различни сметки – разходи, приходи, данъци, такси, банка, осигуровки и пр.;
- Отговаря за коректното отразяване на информацията по различни сметки;
- Извършва представителство пред различни институции и организации;
- Изготвя справки и отчети, изисквани от ръководството;
- Участва в месечното и годишното приключване;
- Съставя СД по ДДС, ГДД по чл. 92 от ЗКПО и ГФО.
- Извършва допълнителни текущи задачи, свързани със спецификата на работата във фирмата.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Трудово възнаграждение:

От 1400 до 1400 лева на месец

Категория:

Счетоводство и Одит

Населено място:

Гр. София

Дата:

09.08.2021

Организация:

Бестал Трейд ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Бестал Трейд ООД може да получите ТУК