Отговорен счетоводител

Human Capital Store търси Счетоводител, който да се присъедини към екипа на наш клиент – счетоводна къща. Компанията е специализирана в бизнес консултациите и е утвърден доставчик на счетоводни услуги в България от 2008г.

Изисквания към кандидата:
Опит на същата или подобна длъжност;
Познаване на данъчно-счетоводното законодателство;
Английски език – ниво B1;
Умения за паралелно изпълнение и следене на различни задачи.

Основни задължения на позицията:

Проверка и въвеждане на първична счетоводна информация;
Изготвяне и подаване на данъчни декларации;
Комуникация с клиенти и представители на държавна администрация;
Изготвяне на финансови отчети.

Компанията предлага:

Работно време от 09:00ч. до 17:30ч.
Коректни трудови отношения;
В периоди на по-висока натовареност възможност за допълнителен труд, който се компенсира по реда на чл.136а от КТ;
Приятна работна среда сред малък и сплотен екип;
Увеличение на стартовото възнаграждение след изпитателния срок.

Можете да кандидатствате, като ни изпратите автобиографията си.

Human Capital Store притежава лиценз за предоставяне на посреднически услуги номер : 1783/ 30.09.2014.

Услугите към кандидатите са безплатни.

Уведомяваме Ви, че данните, които ни предоставите, се обработват и съхраняват в съответствие с изискванията на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Счетоводство и Одит

Населено място:

Гр. София

Open Coworking (Vitoshka, бул. „Витоша“ 1, 1000 София център, София

Дата:

12.11.2021

Организация:

Human Capital Store
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Human Capital Store може да получите ТУК