Счетоводител - Ботевград

Менпауър България е световен лидер в управлението на Човешките ресурси, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За наш партньор, търсим мотивиран екперт за позицията:

Счетоводител

Отговорности и задължения:

-Водене на всички видове счетоводните сметки.
-Създаване и работа с първични и вторични счетоводни документи.
-Изготвяне на счетоводни операции, влючително фактуриране, осчетоводяване на разходите и приходите и други
-Деклариране на BNB, VAT, VIES, Интрастат.
-Участие в изготвяне на месечни, тримесечни, годишни финанасови отчети.
-Подпомагане на процесите на външния/вътрешния одит

Основни изисквания:

-Висше икономическо образование.
-Опит – 2 години, с предимство е в производствения сектор и търговия.
-Опит със SAP – голямо предимство.
-Добри умения с Ексел и офис пакет
-Много добро владеене на писмен и разговорен английски език

Компанията предлага:

-Допълнителни социални придобивки
-Встъпителни и текущи обучения
-Дългосрочно сътрудничество и коректно отношение.
-Работа в екип от професионалисти
-Възможност за работа от вкъщи

Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Данните, предоставени от кандидатите, за защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Категория:

Счетоводство и Одит
Финанси

Населено място:

Гр. Ботевград

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

15.09.2021

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК