Експерт, мониторинг на клиентското изживяване - София

Описание

Основни задължения:
• Събиране и обработване на обратна връзка от клиенти по телефон и други канали и платформи за комуникация;
• Проследяване, измерване и анализ на клиентската удовлетвореност във всички етапи от клиентското изживяване;
• Подготвяне на скриптове за комуникация с клиентите;
• Провеждане на структурирани, полуструктурирани и дълбочинни интервюта с клиенти от различните сегменти на Банка ДСК;
• Предлагане на инициативи за подобряване на клиентското изживяване;
• Подпомагане на продуктовите мениджъри за оптимизиране на клиентските пътеки;

Изисквания за заемане на длъжността:
• Много добри комуникативни умения. Развита способност да изслушва и да предава коректно информацията на и от разговора със събеседника си;
• Висока емоционална интелигентност и емпатия;
• Способности за работа в екип и спазване на сроковете за изпълнение на поставените задачи;
• Познаване на банковите продукти и услуги на пазара;
• Владеене на основните Microsoft Office приложения за работа;
• Завършено висше образование;
• Владеене на английски език и образование в социални науки ще бъде считано за предимство;

Ние предлагаме:
• Работа във водеща финансова институция с изградени традиции и име на пазара;
• Възможност за дългосрочна работа, развитие и израстване в личен и професионален план;
• Атрактивна и гъвкава схема на заплащане в зависимост от постигнатите резултати.
• Работа в млад и амбициозен екип в топ центъра на София;

Необходими документи за кандидатстване:
• Мотивационно писмо;
• Професионална автобиография /CV/ с актуална снимка.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Банково дело

Населено място:

Гр. София

Адрес:

ул. “Московска” 19, Централно управление

Дата:

04.01.2022

Организация:

Банка ДСК АД

Детайли за организацията:

Повече информация за Банка ДСК АД може да получите ТУК