Експерт - сигурност на банковите карти и противодействие на измами - София

Описание

Основни задължения:
• Наблюдение на системи свързани със сигурността на банковите карти и електронните канали на Банката.
• Осъществяване на контакт по телефон с клиенти на Банката за потвърждаване на извършени операции
• Подготвяне на анализи и предложения за подобряване на дейностите, свързани със сигурността на банковите карти и електронните канали на Банката.
• Взаимодействие с представители на вътрешни и външни структури, ангажирани със защита на банковите карти в рамките на компетенциите си.
• Изготвяне на предложения за извършване на доработки в използваните системи за сигурност с цел повишаване ефективността на работа.
• Работа на смени по предварително изработен график, при 24/7, 365 дневен режим на работа с полагане на нощен труд и дежурства по време на съботно-неделни и празнични дни.

Изисквания за заемане на длъжността:
• Образование – Висше или в процес на завършване;
• Образователно-квалификационна степен “Бакалавър“;
• Професионален опит – ще се счита за предимство минимум 1 /една/ години трудов стаж в областта на обезпечаване сигурността на картовите продукти или в банковата сфера;
• Отлична компютърна грамотност;
• Сертификати или участие в курсове, свързани със сигурност на банковите карти, ще се считат за предимство;
• Свободно владеене на английски език (писмено и говоримо);
• Умения за работа в екип;
• Клиентски ориентиран подход и умения за разрешаване на казуси;
• Бърза адаптивност по отношение на новите идеи и технологии;
• Гъвкавост и способност за креативно мислене;

Ние предлагаме:
• Работа във водеща финансова институция с изградени традиции и име на пазара;
• Позитивна и динамична среда, ориентирана към резултатите и клиентската удовлетвореност;
• Гъвкаво работното време;
• Възможност за професионално развитие.

Необходими документи за кандидатстване:
• Мотивационно писмо;
• Професионална автобиография (CV) на български и на английски език с актуална снимка.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Банково дело

Населено място:

Гр. София

Адрес:

ул. “Московска” 19, Централно управление

Дата:

04.11.2021

Организация:

Банка ДСК АД

Детайли за организацията:

Повече информация за Банка ДСК АД може да получите ТУК