Експерт в отдел „Help Desk” - Стара Загора

Описание

Основни задължения:
• Приемане по телефон, електронна поща и специализиран софтуер, информация за възникнали инциденти и заявки за планови задачи;
• Регистриране в специализирано приложение постъпилите по електронна поща, телефон и специализиран софтуер инциденти и работни задачи;
• Проверка и потвърждение на достоверността и достатъчността на описанието на самостоятелно регистрирани от потребителите инциденти и планови задачи;
• Решаване на типови инциденти и работни задачи;
• Наблюдение дали инцидентите се решават навреме и при необходимост извършва ескалация;
• Комуникация със заявителите на инциденти, за да се установи дали тяхната работа е възстановена;
• Участие в създаване и актуализация на инструкции свързани с управление и решаване на инциденти;
• Осъществяване на предаване на данни към поделенията и външните контрагенти на Банката чрез електронна поща;
• Участие в обучения, свързани с въвеждането на нови приложения и системи, пилотни проекти и тяхното внедряване.

Изисквания за заемане на длъжността:
• Висше – техническо/икономическо/математическо, образователна степен магистър или бакалавър.
• Windows компютърна грамотност;
• Работа с Microsoft Office;
• Психическа и поведенческа стабилност при стресови ситуации, аналитично мислене, комуникативност, умение за работа в екип, желание да усвоява нови знания и умения за услуги и практики;
• Възможност за работа при удължено работно време и сменен режим;
• За предимство ще се счита:
-ползване на английски език;
-стаж по специалността - трудов стаж във финансова институция;
-опит от работа в Call Center, Help Desk и др.

Ние предлагаме:
• Работа във водеща финансова институция с изградени традиции и име на пазара;
• Позитивна и динамична среда, ориентирана към резултатите и клиентската удовлетвореност;.
• Възможност за професионално развитие.

Необходими документи за кандидатстване:
• Мотивационно писмо;
• Професионална автобиография /CV/ на български език с актуална снимка.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Банково дело

Населено място:

Гр. Стара Загора

Адрес:

ул. “Московска” 19, Централно управление

Дата:

04.11.2021

Организация:

Банка ДСК АД

Детайли за организацията:

Повече информация за Банка ДСК АД може да получите ТУК