Специалист планиране и управление на стокови запаси - Варна

Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За наш клиент, успешно развиваща се търговска компания, търсим да назначим опитен и мотивиран професионалист на позицията:

Специалист планиране
и управление на стокови запаси

Отговорности:

• Планиране, проследяване и управление на процесите по движение на стоковите наличности
• Разработване на анализ в подкрепа на продуктовото планиране и стратегия въз основа на нуждите и спецификите на клиентите
• Оптимизиране на количествата на запасите с цел максимална реализация на пазара
• Регулярно запознаване с продуктовата номенклатура и специфика на продуктовите категории
• Изготвяне на план за оптимално разпределение на наличностите в различните складови обекти
• Проследяване на тенденции и изготвяне на заявки към доставчици
Изисквания:

• Висше образование – икономически профил - „Финанси“, „Счетоводство и контрол“ или друга близка специалност
• 1 - 2 години опит в планирането на стокови запаси
• Много добро ниво на владеене на MS Office /Excel, Word/
• Работно ниво на английски език
• Аналитично мислене
• Високо ниво на внимание към детайлите, способност за планиране/управление на крайните срокове
Предложението:

• Много добро възнаграждение
• Развитие на професионалните умения и отлични възможности за прилагане на най-добрите практики в областта
• Динамична и енергична среда
Ако това, което прочетохте, изглежда като идеалната визия за следващата стъпка в кариерата Ви, моля, изпратете ни Вашето подробно CV.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените кандидати.
Mенпауър България притежава лиценз за дейността си в България № 2033/20.04.2016 г.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Счетоводство и Одит
Финанси

Населено място:

Гр. Варна

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

10.11.2021

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК