МЛАДШИ СЧЕТОВОДИТЕЛ - София

Силно мотивирани ли сте и искате да получите толкова много от кариерата си, колкото влагате? Ако търсите позиция, в която ще имате възможност да се развивате, да напредвате и да бъдете възнаградени, тогава това може да бъде перфектен ход в кариерата за Вас !

В ManpowerGroup вярваме, че всичко е свързано с Вас и без значение каква е текущата Ви работа, бихте могли да имате стремежа, страстта да учите, адаптивността и устойчивостта, за да станете успешен във една от най-големите индустрии в света.

МЛАДШИ СЧЕТОВОДИТЕЛ

Основни отговорности:

• Отговаря за коректността на вписванията в Главната книга;
• Подготовка и валидиране на данни за области на индивидуална отговорност, тъй като те се отнасят до края на месеца, края на тримесечието и годишното приключване;
• Обработка на счетоводни транзакции както в отчета за приходите и разходите;
• Различни административни финансови задачи, свързани със съхранението на документацията;
• Осигурява подкрепа на старши счетоводител.
Уменията, които търсим са:

• Опит в счетоводството, финанси, бизнес администрация от 0-2 години;
• Висше образование по Счетоводсто и контрол; Финанси или друго;
• Самомотивиран и проактивен човек, който е насочен към кариерно развитие;
• Добро владеене на НЕМСКИ ЕЗИК ниво В1;
• Добро владеене на английски език;
• Добро познаване на SAP, Microsoft Office;
• Личност, ориентирано към резултатите;
• Гъвкавост и адаптивност.
Kакво предлагаме:

• Кариера в голямa международна компания;
• Работа в динамична среда с енергичен и амбициозен екип;
• Възможност за професионално и личностно развитие;
• Атрактивен офис с централно местоположение;
• Допълнителни обучения;
• Допълнително здравно осигуряване;
• Мултиспорт Карта;
• Тийм билдинг и събития на компанията.
Така, че ако искате да изградите бъдещето си, нека ManpowerGroup помогне да Ви доведе там, където искате да бъдете.

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 2500 до 3000 лева на месец

Категория:

Счетоводство и Одит
Финанси

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

16.11.2021

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК