Асистент обработка на Финансови Документи с Немски / Френски/ Италиански или Английски B1 - B2

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.
Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

Клиентът ни е водеща международна компания в сферата на счетоводството и финансите с над 20 годишна история и офиси на 3 континента. Съвсем скоро ще стартират нов проект с изцяло нов екип, за който търсим:

Асистент обработка на Финансови Документи с Немски Език/ Френски/ Италиански или Английски B1 - B2 (нов проект)

Основни отговорности:
Анализ и обработка на различни документи;
Обработка на данни със специализиран софтуер на компанията;
Попълване на дневни;седмични и месечни отчети Excel;
Поддържане на електронен документален архив.
Причини да кандидатстваш:
Стандартно работно време от Понеделник до Петък;
Добър социален пакет;
Работа в международна среда;
Позитивна и приятна работна атмосфера;
Възможност за кариерно развитие.
Основни изисквания:
Ниво на владеене на Немски eзик B1-B2;
Ниво на владеене на Английски eзик B1-B2;
Аналитичен и логически начин на мислене;
Предишен опит не е задължителен, но ще се счита за предимство;
Завършено образование в сферата на "Икономика", "Финанси", "Счетоводство" и подобни;
Добри познания за Microsoft Office пакет.
Кандидатствай сега и стани част от мултинационален екип!

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Немски език, Френски език, Италиански език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Специални умения:
Предишен опит не е задължителен, но ще се счита за предимство

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Административен персонал,

Категория:

Счетоводство и Одит

Населено място:

Гр. София

Дата:

17.11.2021

Организация:

HRS Bulgaria

Детайли за организацията:

Повече информация за HRS Bulgaria може да получите ТУК