Самостоятелен счетоводител - Русе

Менпауър България е световен лидер в управлението на Човешките ресурси, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

Ако сте доказан и уверен професионалист в областта на счетоводството, ние търсим Вас!

Менпауър България Ви предоставя възможността да се присъедините към екипа на своя клиент – успешно развиващо се дружество,на позиция:

Самостоятелен счетоводител

Основни изисквания:
Висше образование –Счетоводство и контрол, Финанси или друга релевантна специалност;
Опит в областта на счетоводството – минимум 5 години, най-малко 2 от тях като самостоятелен или главен счетоводител;
Отлични познания за нормативните актове, свързани със счетоводната отчетност, вътрешния финансов контрол, данъчното и осигурителното право;
Познания и опит с международните счетоводните стандарти;
Отлични компютърни познания - MS Office; Работа със счетоводен софтуер;
Желателен опит в производствена компания;
Опит в международната компания би бил предимство;
Квалификация ACCA - предимство;
Аналитично мислене;
Отговорност, лоялност и професионално отношение към работата;
Английски език – работно ниво.

Основни отговорности:
Планира, организира и ръководи счетоводната политика и дейности в компанията и свързаните дружества;
Изготвя финансови отчети на месечна, тримесечна и годишна база. .Изготвяне на годишни данъчни декларации;
Участва в изготвянето на годишния бюджет, заедно с финансовия мениджър;
Участва в създаването и актуализирането на процедурите, свързани със счетоводството и финансовата политика на фирмата;
Периодично изготвя отчети и анализи за нуждите на компанията и управлението;
Поддържа връзка с всички институции и външни контрагенти, свързани с конкретните отговорности.

Ако се интересувате от тази позиция и отговарятe на критериите по-горе, моля, изпратете ни своята детайлна автобиография.Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Очакваме Ви!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016г.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 2500 до 3500 лева на месец

Категория:

Счетоводство и Одит
Финанси

Населено място:

Гр. Русе

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

22.11.2021

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК