ОПЕРАТИВЕН СЧЕТОВОДИТЕЛ /РАБОТЕН АНГЛИЙСКИ ЕЗИК/ - София

Менпауър България е световен лидер в управлението на Човешките ресурси, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

Търсим мотивиран и отговорен кандидат за наш клиент търсим:

ОПЕРАТИВЕН СЧЕТОВОДИТЕЛ /РАБОТЕН АНГЛИЙСКИ ЕЗИК/

Отговорности:

Обработка на фактури и проследяване на плащания по договори за наем
Счетоводно отчитане на парични средства – извършване на плащания, осчетоводяване на касови и банкови движения,
Счетоводно отчитане на приходи – изготвяне на фактури, отчети за наем и контрол върху документирането и декларирането на извършените продажби в нормативно определения срок;
Подготовка на документи за междинно и годишно приключване
Подпомагане извършването на финансови отчети и одити в края на годишното приключване
Активна комуникация с различните звена в компанията, както и доставчици
Изисквания:
Висше икономическо образование - „Счетоводство”, „Финанси” или „Икономика“
5+ години опит на подобна позиция
Много добро владеене на Английски език (писмено, говоримо)
Отлични умения за работа с Excel
Аналитичност, отговорност, организираност, както и способност за справяне със сроковете
Умения за работа в екип, но и автономно изпълнение на задачи
Мотивация за придобиване на нови знания и умения
Компанията предлага:
Работа в международна компания, прилагащи всички добри практики
Бонусна схема
Отлична среда на работа в приятен офис
Отлично възнаграждение и допълнителни социални придобивки
Ако Вие сте човек, който е любознателен и има желание да се развива в сферата на счетоводството, то това предложение е точно за ВАС.

Ако това предложение Ви е заинтригувало, ще очакваме Вашата професионална автобиография. Ще се свържем само с предварително одобрените по документи кандидати.

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Категория:

Счетоводство и Одит

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

23.11.2021

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК