Финансов специалист

В продължение на повече от 15 години ние от Easy Consult сме доверен ваш партньор в подборa на кадри и временната заетост и подпомагаме успешно всякакъв тип бизнес. Стремим се да бъдем лидери в сферата си и да предлагаме креативни решения за Вашите нужди, следейки за най-новите тенденции на пазара, оставайки верни на нашата мисия за изграждане на дълготрайни взаимоотношения с нашите клиенти, кандидати и служители.

От името на един от нашите клиенти, инвестиционна компания с 20-годишна история на пазара, търсим Финансов специалист. Позицията се отнася за гр. София.

Изискванията:

- Висше икономическо образование – счетоводство и/или финанси.
- Базови счетоводни и административни умения – работа с документи, финансови операции и др.
- Умения за работа с Excel
- 2-3 години опит в сферата на финансите и счетоводството.

Задължения:

- Обработване на постъпления и транзакции от клиенти;
- Обработка и одобряване на заявки за разходи – суми, документация и др.
- Изготвяне на справки с приходи и разходи – на дневна и седмична база;
- Съставяне на бюджети;
- Подготовка и изготвяне на отчети и сравнението им с приетите бюджети – на месечна, тримесечна и годишна база;
- Активна работа с електронно банкиране, с цел улесняване на процеса;
- Водене на каса.

Ние Ви предлагаме:

- Добро и стимулиращо заплащане;
- Възможност за професионално развитие и израстване;
- Социални придобивки;
- Стандартно работно време;
-Трудов договор.

Ако проявявате интерес към позицията и желаете да станете част от екипа на една от установените компании в сферата на инвестициите, моля да ни изпратите актуална автобиография.

Автобиографиите ще бъдат третирани с необходимата поверителност. Ще се свържем само с предварително одобрените кандидати.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение 2339/30.08.2017 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.
Очакваме Вашите кандидатури.

За повече информация:
Дияна Петрова
T: +359 882 35 69 44

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Профил:
Финанси/ Счетоводство

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Счетоводство и Одит
Финанси

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

14.12.2021

Организация:

Easy Consult