Сътрудник обслужване на клиенти с немски език – Телекомуникации- София

В Manpower Bulgaria вярваме, че всичко е свързано с Вас и без значение каква е текущата Ви работа, бихте могли да имате стремежа, страстта да учите, адаптивността и устойчивостта, за да станете успешен във една от най-големите индустрии в света.

Присъединете се към една от най-силните, най-бързо развиващи се и най-сигурни BPO компании в света! Търсим мотивирани хора, владеещи немски език, за позицията Сътрудник обслужване на клиенти с немски език.

Основни изисквания:

· Владеене на немски език – минимум B2

· Не се изисква предишен опит или владеене на английски език

Отговорности:

· Отговаряне и обработка на входящи заявки по имейл, чат и телефон

· Представяне на продуктите на компанията при въпроси от клиента

Интервю процес:

1. Писмен тест за оценка на езиковите умения (20-30 минути)

2. Онлайн интервю

3. Оферта

Социален пакет:

· Допълнително здравно осигуряване с включена дентална грижа

· Изцяло платено обучение в рамките на 8 седмици

· Ваучери на стойност 100 BGN

· 3500 BGN бруто + Реалистична и постижима бонус схема

· 21 дни платен отпуск

· Множество възможности за вътрешни повишения

· Разнообразни и атрактивни проекти в рамките на компанията

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Телекомуникации

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

22.07.2024

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК