Специалист банкови операции- Кубрат

Описание

Основни задължения:
Консултиране на клиентите при извършването на платежни операции в лева и валута. Извършва дейности по касово и безкасово обслужване на клиентите.
Осчетоводяване и контролиране на операции, инициирани от друг служител на Банката, по счетоводното отчитане на банковите продукти и услуги, при стриктно спазване на действащата нормативна уредба, регламентираща дейността. Спазване на корпоративните стандарти за качествено и професионално обслужване на клиентите.
Проактивно предлагане продуктите и услугите, предлагани от Банка ДСК, включително и продукти на дъщерни и партньорски дружества.
Пренасочвнеа през системата клиенти към Консултант индивидуално банкиране или друг специализиран служител, при изразен интерес за консултация/покупка на определен продукт/услуга предлагани от Банка ДСК.
И
зисквания за заемане на длъжността:
Сте завършили средно образование, имате работна практика в сферата на продажбите, но не сте си представяли, че е възможно да кандидатствате в банка;
Не сте работили до момента, но харесвате динамичната работа, общуването с хора и сте отговорен човек;
Работили сте в друга сфера, но искате да опитате нещо съвсем различно и да научите много нови неща, свързани с управлението на финансите;
Нямате специализирано образование в сферата на финансите и никога не сте си представяли, че можете да кандидатствате на работа в банка.
Ние предлагаме:
Какво Ви дава „ДСК Ново начало“?

Нова възможност, която да грабнете и да се потопите в работата на голяма международна компания.
Структурирани възможности за мобилност в компанията според Вашите интереси и възможности в банката.
Какво още получавате?

Динамичен старт – придобивате основни знания за банковата дейност, без да е необходимо специализирано финансово образование или предишен опит във финансова институция;
Интензивно вътрешно обучение – специално адаптирана обучителна и менторска програма за участниците в „ДСК Ново начало“;
Възможност за допълнителни развиващи обучения и семинари за усъвършенстване на уменията в сферата на продажби, подобряване на уменията за ефективна комуникация и презентиране;
Мотивиращо възнаграждение във връзка с представянето.

Необходими документи за кандидатстване:
Професионална автобиография /CV/ на български – с актуална снимка
Мотивационно писмо

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Банково дело

Населено място:

Гр.

Адрес:

ул. “Московска” 19, Централно управление

Дата:

18.08.2022

Организация:

Банка ДСК АД

Детайли за организацията:

Повече информация за Банка ДСК АД може да получите ТУК