Анализатор - кредитен мониторинг на корпоративни клиенти- София

Описание

Основни задължения:
Оценка и анализ на кредитния риск в сегмент „Корпоративни клиенти“;
Съблюдаване и контрол на вътрешната нормативна уредба, свързана с процеса за кредитен мониторинг на корпоративни клиенти;
Контрол и мониторинг на изпълнението на поставените условия по кредитите на корпоративни клиенти;
Комуникация с бизнес-звената и компетентните органи във връзка с управлението на клиенти с завишен кредитен риск;

Изисквания за заемане на длъжността:
Образование: висше икономическо в сферата на Финанси, счетоводство и контрол или сходно;
Професионален опит: минимум 1(една) година в банковата сфера;
Аналитично мислене;
Работно ниво на владеене на Английски език;
Отлична компютърна грамотност;
Комуникативни способности, инициативност, ориентация към постигане на резултати;
Умения за работа в екип.

Ние предлагаме:
Работа в една от най-успешно развиващите се банкови групи в източна Европа – група ОТП.
Динамична и иновативна среда.
Възможност за развитие и усъвършенстване на личностните познания и опит въз основа на широкия спектър от дейности и дългогодишно изградените традиции на институцията и добрите практики на цялата група ОТП.
Възнаграждение съизмеримо с поеманите отговорности и конкурентната среда.

Необходими документи за кандидатстване:
Професионална автобиография /CV/ на български – с актуална снимка
Мотивационно писмо

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Банково дело

Населено място:

Гр. София

Адрес:

ул. “Московска” 19, Централно управление

Дата:

22.06.2022

Организация:

Банка ДСК АД

Детайли за организацията:

Повече информация за Банка ДСК АД може да получите ТУК