Експерт Валидация на потребителски кредити- София

Описание

Основни задължения:
Централизирано проучване, анализ, верификация и валидация на кредитни сделки на физически лица;
Контрол за съответствие на кредитните предложения с продуктовите характеристики и риск политиките по кредити на физически лица;
Верификация и валидация на предложения за предоговаряне на кредити на физически лица;
Комуникация с поделенията и други звена на Банката;
Участие в работни групи и проекти, свързани с дейността на дирекцията.
Изисквания за заемане на длъжността:
Образование – Висше или в процес на завършване;
Професионален опит – минимум 1 /една/ години трудов стаж в областта на кредитиране на физически лица или бек офис функции в банковата сфера;
Аналитични умения и внимание към детайла;
Клиентски ориентиран подход и умения за разрешаване на казуси;
Бърза адаптивност по отношение на новите идеи и технологии;

Ние предлагаме:
Работа във водеща финансова институция с изградени традиции и име на пазара;
Позитивна и динамична среда, ориентирана към резултатите и клиентската удовлетвореност;
Ваучери за храна в размер на 200лв. на месец; изгодни условия за жилищно и ипотечно кредитиране; Мултиспорт карта на преференциални цени; Wellness програма за служители на Банка ДСК;
20+2 дни платен годишен отпуск;
Бонусна система в зависимост от постигнатите резултати.

Необходими документи за кандидатстване:
Професионална автобиография /CV/ на български – с актуална снимка
Мотивационно писмо

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Банково дело

Населено място:

Гр. София

Адрес:

ул. “Московска” 19, Централно управление

Дата:

26.04.2022

Организация:

Банка ДСК АД

Детайли за организацията:

Повече информация за Банка ДСК АД може да получите ТУК