Консултанти банкови продукти

За един от Специализираните ни Центрове за експресно банкиране MOMENTO в град София набираме Консултанти Потребителско Кредитиране.

Отваряме вратите си за успешна реализация на амбициозните и талантливите, които имат шанс да израстват в компанията и да станат утрешните успешни лидери. Присъедини се към нас и бъди част от екипа на Пощенска банка!

Ако искаш да си част от амбициозен и сплотен екип; Ако търсиш възможности да учиш, развиваш и даваш идеи; Ако искаш да се реализираш успешно в сферата на продажбите и търсиш най-доброто място за това; Ако искаш възможност за кариерно развитие в страхотен екип от професионалисти в международна финансова институция Ще се радваме да се срещнем и обсъдим възможността да се присъедините към екипа ни на позиция Консултанти Потребителско Кредитиране.

Основни отговорности:

Продажба на финансови продукти на физически лица в Центрове за Кредитиране Моменто на Пощенска Банка;
Оказва съдействие на клиентите при избора на продукт, който да удовлетворява изискванията и нуждите им;
Изисквания:

Активност и висока мотивация при работата и привличането на клиенти;
Висше образование (придобито или в процес на придобиване);
Много добро ниво на компютърна грамотност; Отлични комуникативни умения;
Нашето предложение:

Динамична работа в екип от професионалисти и постоянно разширяваща се гама от продукти и услуги;
Отлична възможност за кариерно развитие в международна финансова институция;
Високо фиксирано възнаграждение и допълнителни бонуси в зависимост от постигнатите резултати;
Отличен социален пакет включващ 25 дни годишен отпуск, допълнително здравно осигуряване, допълнителна тринадесета заплата включена в трудовото споразумение, преференциални условия по банкови продукти, безплатни професионални обучения и др.;
Възможност за работа на смени, работно време - като това на МОЛ, изключително подходяща позиция за студенти. Моля изпратете мотивационно писмо, подробна автобиография на български или английски език и актуална снимка. Контакт ще бъде осъществен с всички кандидати, одобрени след предварителен подбор, при пълна конфиденциалност.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани за целите на настоящия подбор и селектиране на кандидати за бъдещи позиции, обявявани от СиТийм ЕООД, в рамките на следващата една година, освен ако не изразите изрично несъгласието с това.

СиТийм притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с 1881 от 18.05.2015 г.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал, Административен персонал

Трудово възнаграждение:

От 1400 до 1500 лева на месец

Категория:

Банково дело

Населено място:

Гр. София

Дата:

29.04.2022

Организация:

CTeam

Детайли за организацията:

Повече информация за CTeam може да получите ТУК