Счетоводител

Human Capital Store търси Счетоводител, който да постига целите на дружеството, което е наш клиент. Компанията е специализирана в сферата на счетоводните и консултантски услуги, по-специално в дейности свързани с вътрешно – общностно движения на стоките на територията на Европейския съюз, трети страни и територии ( Турция, Сърбия , Македония).

Изисквания към кандидата:

- Опит на същата или подобна длъжност – 3 години;
- Образование – Счетоводство и контрол;
- Познаване на данъчно-счетоводното законодателство;
- Английски език – ниво B1.

Основни задължения на позицията:

- Проверка и въвеждане на първична счетоводна информация;
- Осчетоводяване на разчети с контрагенти и анализиране на оборотна ведомост;
- Изготвяне и подаване на месечни справки по ДДС
- Участие в годишно счетоводно приключване;
- Изготвяне на финансови отчети.

Компанията предлага:

- Работно време от 09:00ч. до 18:00ч.
- Коректни трудови отношения;
- Допълнително здравно осигуряване;
- Увеличение на стартовото възнаграждение след изпитателния срок.

Можете да кандидатствате, като ни изпратите автобиографията си.

Human Capital Store притежава лиценз за предоставяне на посреднически услуги номер : 1783/ 30.09.2014.

Услугите към кандидатите са безплатни.

Уведомяваме Ви, че данните, които ни предоставите, се обработват и съхраняват в съответствие с изискванията на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции,

Категория:

Счетоводство и Одит

Населено място:

Гр. София

Open Coworking (Vitoshka, бул. „Витоша“ 1, 1000 София център, София

Дата:

13.05.2022

Организация:

Human Capital Store
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Human Capital Store може да получите ТУК