Експерт Кредитен Контрол

Описание

Основни задължения:
Изготвяне на договори за кредити и обезпечения по сделки на бизнес-клиенти;
Контрол и анализ на документите, свързани с кредитите на бизнес-клиенти и обезпеченията;
Анализ на изпълнение на условията в договорите за кредит на бизнес-клиенти и удовлетворяване на вътрешно-банковите и законовите изисквания;

Изисквания за заемане на длъжността:
Образование - висше икономическо;
Познаване на търговската и банковата нормативна уредба;
3 годишен Банков опит , както и опит в работа с Бизнес Клиенти
Силно аналитично мислене, прецизност и бързина, отговорност и готовност за вземане на решения, внимание към детайлите, умения за работа в екип;
Отлични компютърни умения;
Владеенето на английски език е предимство.

Ние предлагаме:
Работа във водеща финансова институция с изградени традиции и име на пазара;
Позитивна и динамична среда, ориентирана към резултатите и клиентската удовлетвореност;
Атрактивна и гъвкава схема на заплащане в зависимост от постигнатите резултати;
Възможност за професионално развитие.

Необходими документи за кандидатстване:
Професионална автобиография /CV/ на български – с актуална снимка
Мотивационно писмо

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Счетоводство и Одит
Финанси
Инвестиционни посредници

Населено място:

Гр. София

Адрес:

ул. “Московска” 19, Централно управление

Дата:

10.11.2022

Организация:

Банка ДСК АД

Детайли за организацията:

Повече информация за Банка ДСК АД може да получите ТУК