Консултант продажби „Стоково кредитиране“- Бургас

За търговските вериги Техномаркет, Технополис и Зора във всички градове в България.

Основни задължения:
Да бъдеш позитивен и приветлив към клиентите в търговските обекти на нашите партньори;
Да ги запознаеш с възможността да финансират своята покупка със стоков кредит от Банка ДСК;
Да ги консултираш за условията, при които можем да ги финансираме, и предимствата на стоковия кредит от Банка ДСК;
Да им съдействаш при кандидатстването за кредит и да оформиш кредитното досие.

Изисквания за заемане на длъжността:
Висока мотивация за работа;
Желание и умения да се занимава активно с продажби;
Много добри комуникативни способности и умения за работа в екип;
Средно образование.

Ние предлагаме:
Работа във водеща финансова институция с изградени традиции и име на пазара;
Позитивна и динамична среда, ориентирана към резултатите и клиентската удовлетвореност;
Атрактивна и гъвкава схема на заплащане в зависимост от постигнатите резултати;
Възможност за професионално развитие

Необходими документи за кандидатстване:
Подробна автобиография /CV/ на български език с актуална снимка и за кой град кандидатствате.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Бизнес /консултантски услуги

Гр. Бургас, Гр. Бургас, Гр. Бургас, Гр. Бургас, Гр. Бургас, Гр. Бургас, Гр. Бургас, Гр. Бургас, Гр. Бургас, Гр. Бургас, Гр. Бургас, Гр. Бургас, Гр. Бургас, Гр. Бургас, Гр. Бургас

Адрес:

ул. “Московска” 19, Централно управление

Дата:

25.04.2024

Организация:

Банка ДСК АД

Детайли за организацията:

Повече информация за Банка ДСК АД може да получите ТУК