Моден Консултант - Луксознa Мъжкa Конфекция

Силно мотивирани ли сте и искате да получите толкова много от кариерата си, колкото влагате? Ако търсите позиция, в която ще имате възможност да се развивате, да напредвате и да бъдете възнаградени, тогава това може да бъде перфектен ход в кариерата за Вас !

В ManpowerGroup вярваме, че всичко е свързано с Вас и без значение каква е текущата Ви работа, бихте могли да имате стремежа, страстта да учите, адаптивността и устойчивостта, за да станете успешен във една от най-големите индустрии в света.

Отговорности:
Вземане на размери и обслужване на клиенти относно техните модни избори;
Активна комуникация с клиенти за предлагане на луксозни мъжки стоки, в това число костюми, платове и други модни материали;
Консултиране на клиентите при по-специфични поръчки и изисквания;
Комуникация с външни доставчици.
Изисквания:
Опит в продажбите, предпочитано в областта на мъжката мода;
Владеене на английски език;
Търговски опит ще се счита за предимство.

Локация и работно време:
Локация: ул. Георги С. Раковски 92, център на София;
Работно време: от 9:00 до 18:00 часа;
5 дневна работна седмица.
Условията, които предлагаме:
Конкурентно възнаграждение;
Бонусна система;
Обучения и възможности за професионално развитие;
Вдъхновяваща и динамична работна среда в областта на луксозната мъжка мода.

Така, че ако искате да изградите бъдещето си, нека ManpowerGroup помогне да Ви доведе там, където искате да бъдете.

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Бизнес /консултантски услуги

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

27.03.2024

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК