Експерт, мониторинг на клиентското изживяване- Варна

Описание

Основни задължения:
Провеждане на клиентски проучвания по телефона;
Събиране и обработване на обратна връзка от проведени телефонни интервюта и други канали и платформи за комуникация;
Проследяване, измерване и анализ на клиентската удовлетвореност във всички етапи от клиентското изживяване;
Подготвяне на скриптове за провеждане на интервюта с клиентите;
Предлагане на инициативи за подобряване на клиентското изживяване.

Изисквания за заемане на длъжността:
Висше образование в сферата на социални науки ще бъде считано за предимство;
Владеене на английски език ще бъде считано за предимство;
Добро владеене на MS Excel и умения за обработка на данни;
Опит в Кол център / Телемаркетинг;
Познаване на банковите продукти и услуги на пазара;
Много добри комуникативни умения. Развита способност да изслушва и да предава коректно информацията на и от разговора със събеседника си;
Висока емоционална интелигентност и емпатия;
Способности за работа в екип и спазване на сроковете за изпълнение на поставените задачи.

Ние предлагаме:
Работа във водеща финансова институция с изградени традиции и име на пазара;
Позитивна и динамична среда, ориентирана към резултатите и клиентската удовлетвореност;
Ваучери за храна в размер на 200 лв. на месец;
Изгодни условия за жилищно и ипотечно кредитиране; Мултиспорт карта на преференциални цени; Wellness програма за служители на Банка ДСК;
20+2 дни платен годишен отпуск.

Необходими документи за кандидатстване:
Професионална автобиография /CV/ с актуална снимка.

Изисквания към кандидата

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Банково дело

Населено място:

Гр. Варна

Адрес:

ул. “Московска” 19, Централно управление

Дата:

02.05.2023

Организация:

Банка ДСК АД

Детайли за организацията:

Повече информация за Банка ДСК АД може да получите ТУК