Консултант индивидуално банкиране- Видин

Описание

Основни задължения:
Консултиране и обслужване на клиентите на Банка ДСК
Привличане на нови клиенти
Реализиране на кръстосани продажби на банкови продукти и услуги, както и на застрахователни, пенсионно-осигурителни и др.
Предлагане и администриране на небанкови продукти и услуги
Управление на предоставените кредитни продукти и проследяване на тяхното редовно погасяване.
Регистриране и осчетоводяване на безкасови операции в лева и валута, по нареждане на клиенти, които консултира/обслужва.

Изисквания за заемане на длъжността:
Висше образование с икономическа насоченост е предимство
Предишен опит на позиция, свързана с продажби и обслужване на клиенти
Опит в банковата сфера е предимство
Ползване на MS Office
Желание и мотивация заедно да улесним деня на клиента

Ние предлагаме:
Нова възможност, която да грабнете и да се потопите в работата на голяма международна компания.
Структурирани възможности за мобилност в компанията според Вашите интереси и възможности в банката.
Възможност за допълнителни развиващи обучения и семинари за усъвършенстване на уменията в сферата на продажби, подобряване на уменията за ефективна комуникация и презентиране;
Възможност за кариерна мобилност при добро представяне – насочване към друга позиция според Вашите интереси и отворените работни позиции в компанията;
Мотивиращо възнаграждение във връзка с представянето

Необходими документи за кандидатстване:
Професионална автобиография /CV/ на български – с актуална снимка
Мотивационно писмо

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Банково дело

Населено място:

Гр. Видин

Адрес:

ул. “Московска” 19, Централно управление

Дата:

01.02.2024

Организация:

Банка ДСК АД

Детайли за организацията:

Повече информация за Банка ДСК АД може да получите ТУК