Главен експерт в Дирекция “Пазарни проучвания, анализи и ценообразуване”- София

Описание

Основни задължения:
Осъществяване на пазарни проучвания;
Изготвяне и поддържане на справки за ценови условия по основни банкови продукти и услуги;
Изготвяне на анализи и презентации относно банковия пазар и позиционирането на банката в сегмента банкиране на дребно;
Участие в поддържането и публикуването на Тарифата на Банката;
Изготвяне на ценови предложения и стратегии за ценовата политика на Банката;
Участие в разработването и имплементирането на проекти в Банката.

Изисквания за заемане на длъжността:
Висше икономическо образование;
Познаване на нормативната уредба, приложима в банковата дейност;
Професионален опит: трудов стаж в банкова или финансова институция;
Предимство: опит в ценообразуване и управление на финансови продукти/услуги;
Да има аналитично и креативно мислене;
Интерес в областта финансовите услуги и иновации;
Отлично владеене на английски език – писмено и говоримо;
Отлична компютърна грамотност – MS Office (Excel, Word, PowerPoint, Access);
Много добри комуникативни способности и умения за работа в екип.

Ние предлагаме:
Работа във водеща финансова институция с изградени традиции и име на пазара;
Позитивна и динамична среда, ориентирана към резултатите и клиентската удовлетвореност;
Атрактивна и гъвкава схема на заплащане в зависимост от постигнатите резултати;
Възможност за развитие и израстване в личен и професионален план;
Възможност за работа в перфектно изграден екип от млади и мотивирани служители.

Необходими документи за кандидатстване:
Професионална автобиография (CV) с актуална снимка

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Банково дело

Населено място:

Гр. София

Адрес:

ул. “Московска” 19, Централно управление

Дата:

20.07.2022

Организация:

Банка ДСК АД

Детайли за организацията:

Повече информация за Банка ДСК АД може да получите ТУК