СЧЕТОВОДИТЕЛ

Ние сме „ЕМПЛОЙ ДЕВЕЛОПМЕНТ“ ЕООД, фирма за подбор на персонал. Представяме на вашето внимание свободна позиция, която наш партньор предлага. Една от известните и големи компании в сферата на хазарта търси нови попълнения в своя екип. Компанията е динамична, интересна и изпълнена с енергия и професионализъм. Към момента търсят отговорен, динамичен и дългосрочно ориентиран човек за позицията:

Основни задължения и отговорности:

Извършва систематизирана подредба на оперативна и счетоводна документация;
Текущо осчетоводяване на фактури по продажби, доставки, ВОП, износ;
Текущо осчетоводяване на банкови извлечения и касови операции (Авансови отчети), движения на части и ДМА в склада и обектите на фирмата;
Начисляване на данъци по чл. 246 от ЗКПО, чл. 55, 73 от ЗДДФЛ;
Изготвя периодични справки, отчети, декларации, съгласно определените срокове и изисквания;
Участва в месечното и годишното счетоводно приключване, данъчни проверки, одити и инвентаризации;
Изпълняване и на други задачи, възникнали в процеса на работа;
Спазва изискванията за лоялност и конфиденциалност към своя работодател и клиентите на компанията.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Магистър

Профил:
Счетоводство и контрол

Специални умения:
Необходими знания, опит и умения: Висше икономическо образование - „Счетоводство и контрол”; Минимум 3 години професионален опит на такава позиция; Добро познаване на Счетоводното и Данъчното законодателство; Владеене и работата със Счетоводен софтуер (опит с ERP система Microsoft Dynamics Navision е предимство); Много добра компютърна грамотност - MS Office (Excel), Електронно банкиране, Е-mail; Бързина, прецизност, отговорност и последователност при изпълнение на текущите задачи и спазване на срокове, умения за работа в екип; Желание за усъвършенстване; Ние предлагаме: Комфортна вътрешно-фирмена среда; Трудов договор с пълни осигурителни вноски; Дългосрочна реализация; Мотивиращо възнаграждение; Работно време - понеделник до петък, от 09.00 до 17.00 ч. Ако позицията представлява интерес за Вас, ще очакваме Вашата автобиография. Всички документи ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. ЕМПЛОЙ ДЕВЕЛОПМЕНТ ЕООД има лиценз № 3190/10.08.2021 за подбор на персонал

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Счетоводство и Одит

Населено място:

Гр. София

Дата:

30.08.2022

Организация:

Employee Development LTD

Повече информация за Employee Development LTD може да получите ТУК